Sprzedane Konie

Ca l'assad

Matka Carisma po Ar-Rahman, ojciec Puls. Duży i mocny w budowie koń w typie użytkowym. Postawność i siłę odziedziczył po ojcu, natomiast łagodne usposobienie, przyjazność do ludzi i zrównoważony charakter po matce. Niezwykle połączenie mocy i ognistego usposobienia ze spokojem zaowocowało szybką sprzedażą.(...)

Czytaj więcej...

CABIR

Matka Carisma po Ar-Rahman, ojciec Argus. Urodziwy mleczno siwy ogier z ciemną grzywą i ogonem, pięknym czarnym, dużym okiem. Cabir jest koniem o mocnej budowie. Jako dwuletni ogierek został sprzedany do Niemiec.(...)

Czytaj więcej...

Calima

Matka Carisma po Ar-Rahman, ojciec Ostragon . To młoda klacz z naszego chowu. Doskonały ruch odziedziczyła po ojcu – słynnym Ostragonie, który na pokazach otrzymywał najwyższe noty za ruch. Calima jest klaczą o mocnej budowie, na dobrych nogach, o bardzo łagodnym i przyjaznym usposobieniu. Jest spokojna i łatwa do współpracy.(...)

Czytaj więcej...

Carisma

Matka Celimena po Palas (RU), ojciec Ar-Rahman. Klacz o typowo wyścigowych korzeniach, córka najlepszego konia wyścigowego 2006 Ar-Rahman, pochodzi z hodowli od Agnieszki i Andrzeja Wójtowiczów, zakupiona w 2006. od K.Grudziąża. Piękna mlecznosiwa klacz, inteligentna i niespotykanie spokojna, źrebięta po niej dziedziczą przede wszystkim łagodny charakter, natomiast całą resztę po ojcach, dlatego jest ona dla nas tak cenna w rozwoju hodowli. W 2010 została sprzedana do hodowli we Francji.(...)

Czytaj więcej...

CHIBAN

Matka Conga po Argus, ojciec Puls. To młody i rosły wałach o mocnej budowie, którą odziedziczył po ojcu. Chiban jest koniem zrównoważonym i bardzo dobrze ruszającym się, przez co zapowiada się na dobrego konia użytkowego...(...)

Czytaj więcej...

Conga

Matka Carisma po Ar-Rahman, ojciec Argus. Trafiła do nas wraz ze swoją matką Carismą z hodowli pana Krzysztofa Grudziąża. Jest córką Argusa (Armenia/Eukaliptus) i odziedziczyła po nim całą swoją urodę, jej największym walorem jest niespotykana wśród koni tej rasy spokój i opanowanie, czyniąc ją tym samym bardzo wartościowym koniem nie tylko pod względem hodowlanym ale również użytkowym. Ta niezwykle miła klacz swoim usposobieniem oczarowała niejedną osobę odwiedzającą naszą hodowlę...(...)

Czytaj więcej...

CORRIDO

(...)

Czytaj więcej...

Halliya

Matka Habiria po Murat-Nur, ojciec Pegasus. Niezwykle urodziwa kasztanowata klaczka, bardzo szybko znalazła nowego właściciela, jako jedna z niewielu koni z naszej hodowli pozostała w kraju...(...)

Czytaj więcej...

HERBINA

Matka Habia po Floret, ojciec Murat-Nur. To bardzo spokojna klacz o popranej mocnej budowie i świetnych nogach. W 2009 została sprzedana do Francji, gdzie z powodzeniem startuje w rajdach długodystansowych. W październiku 2010 Herbina wzięła udział w Mistrzostwach Francji Młodych Koni, jako jedna z sześciu uzyskała wierzchowców uzyskała najwyższą z możliwych ocenę wybitną. Warto dodać, że w rajdowych Mistrzostwach Francji Młodych Koni bierze udział 200 rumaków, a poziom zarówno zawodów, jak hodowli jest najwyższy na świecie...

(...)

Czytaj więcej...

Horest

Matka Habiria po Murat-Nur, ojciec Eutin. Horest to wałach o ładnej, filigranowej budowie, z typowo wyścigowym rodowodem, zarówno matka jak i ojciec sprawdzili się na torze. Koń lubiący towarzystwo ludzi, jest łagodny i chętny do współpracy...(...)

Czytaj więcej...

HYPATIA

Matka Habia po Floret, ojciec Pegasus. Urocza klacz o poprawnej budowie i miłym charakterze. Jest bardzo ciekawska i utrzymuje świetny kontakt z człowiekiem. Liczymy iż doskonale sprawdzi się w hodowli jako klacz rozrodowa.(...)

Czytaj więcej...

Mektub

Matka Majka po Eurol, ojciec Eryks. To młody ogier w dużych ramach. Wywodzi się z linii Saklawi, potomek słynnego Gazal al Shaquab. Pochodzi z hodowli pana Michała Bogajewicza . Mektub jest pięknym koniem z kapitalnym ruchem. Ze względu na swoją mocną budowę na pewno świetnie sprawdzi się w sporcie.(...)

Czytaj więcej...

PERFEKCJA

Matka Pikawa po Murat-Nur,ojciec Kabsztad.To jedna z najpiękniejszych klaczy w naszej hodowli,odziedziczyła wszystkie najlepsze cechy od strony ojca.Wyróżnia ją piękna głowa z dużym ładnie osadzonym okiem,kapitalny ruch oraz doskonałe nogi.Perfekcja zapowiada się na bardzo rosłego konia,w połączeniu z jej łagodnym usposobieniem moze być klaczą nie tylko" cieszącą oko" ,ale przede wszystkim użytkową... (...)

Czytaj więcej...

Prada

Matka Pikla po Floret, ojciec Armani. Prada jest młodą klaczą o pięknej budowie i zachwycającym ruchu. Podobnie jak matka otrzymała wysokie noty na pokazach młodzieżowych w Janowie Podlaskim i Białce w 2009 i 2010. Klacz ta jest bardzo przyjazna i ufna w stosunku do ludzi, jednak nie brakuje jej temperamentu. Takie połączenie ujmuje każdego miłośnika tej rasy.(...)

Czytaj więcej...