Konie użytkowe

Calima

Matka Carisma po Ar-Rahman, ojciec Ostragon . To młoda klacz z naszego chowu. Doskonały ruch odziedziczyła po ojcu – słynnym Ostragonie, który na pokazach otrzymywał najwyższe noty za ruch. Calima jest klaczą o mocnej budowie, na dobrych nogach, o bardzo łagodnym i przyjaznym usposobieniu. Jest spokojna i łatwa do współpracy.(...)

Czytaj więcej...

CHIBAN

Matka Conga po Argus, ojciec Puls. To młody i rosły wałach o mocnej budowie, którą odziedziczył po ojcu. Chiban jest koniem zrównoważonym i bardzo dobrze ruszającym się, przez co zapowiada się na dobrego konia użytkowego...(...)

Czytaj więcej...

COLORADO CURSE

Matka Conga po Argus,ojciec Puls.To młody ogier o pięknym złocistym kolorze ,oprócz maści w wyglądzie całkowicie przypomina swojego ojca Pulsa,jest mocny i masywny,zapowiada się na typowo sportowego konia,mamy nadzieje ze powieli sukcesy swojego ojca...(...)

Czytaj więcej...

Conga

Matka Carisma po Ar-Rahman, ojciec Argus. Trafiła do nas wraz ze swoją matką Carismą z hodowli pana Krzysztofa Grudziąża. Jest córką Argusa (Armenia/Eukaliptus) i odziedziczyła po nim całą swoją urodę, jej największym walorem jest niespotykana wśród koni tej rasy spokój i opanowanie, czyniąc ją tym samym bardzo wartościowym koniem nie tylko pod względem hodowlanym ale również użytkowym. Ta niezwykle miła klacz swoim usposobieniem oczarowała niejedną osobę odwiedzającą naszą hodowlę...(...)

Czytaj więcej...

CORRIDO

(...)

Czytaj więcej...

Habiria

Matka Habia po Floret, ojciec Murat-Nur. Pierwsza klacz urodzona w Emiracie, odziedziczyła po matce dzielność i charakter. W 2006 odbyła roczny trening w WTWK Partynice z bardzo dobrymi wynikami: ….. . Po okresie treningowym odpoczywała jako jedna z klaczy stadnych. W 2010 rozpoczęła trening przygotowujący do konkurencji szybkościowych w jeździe western. Zdolności przyśpieszania i niezwykła zwinność sprawiły, iż znajdowała się w czołówkach.Zdobyła m.in. dwu krotnie Mistrzostwo Polski i Europy Centralnej.W tej chwili Habiria jest jednym z najszybszych koni w Europie starujących w konkurencji Pole Bending.(...)

Czytaj więcej...

Haxan

Matka Habia po Floret, ojciec Murat-Nur. Nieduży, mocny kuhailan o charakterze typowym dla krzyżyka or.ar. Kopia ojca, od urodzenia wyróżniał się urodą, zwraca uwagę wszystkich odwiedzających naszą hodowlę. W 2010 rozpoczął trening przygotowujący do startów w konkurencjach szybkościowych w jeździe western. Dzięki silnej budowie, niesamowitej szybkości i zwrotności sezon 2010 zakończył samymi sukcesami. Na IX Mistrzostwach Polski PLWiR pod Aleksandrą Szubart zdobył Mistrzostwo Polski w konkurencji Pole Bending oraz Drugie Wicemistrzostwo Polski w Barrel Racing.(...)

Czytaj więcej...

Haziran

Matka Habia po Floret, ojciec Ostragon. Młody ogier z naszej hodowli o zrównoważonym charakterze. Mocna budowa odziedziczona po ojcu sprawia, iż jest idealnym koniem pod siodło, świetnie nadającym się do sportu. W roku 2011 rozpocznie trening przygotowujący do startów w konkurencjach szybkościowych w jeździe western. Liczymy na liczne sukcesy.(...)

Czytaj więcej...

Horest

Matka Habiria po Murat-Nur, ojciec Eutin. Horest to wałach o ładnej, filigranowej budowie, z typowo wyścigowym rodowodem, zarówno matka jak i ojciec sprawdzili się na torze. Koń lubiący towarzystwo ludzi, jest łagodny i chętny do współpracy...(...)

Czytaj więcej...

Mektub

Matka Majka po Eurol, ojciec Eryks. To młody ogier w dużych ramach. Wywodzi się z linii Saklawi, potomek słynnego Gazal al Shaquab. Pochodzi z hodowli pana Michała Bogajewicza . Mektub jest pięknym koniem z kapitalnym ruchem. Ze względu na swoją mocną budowę na pewno świetnie sprawdzi się w sporcie.(...)

Czytaj więcej...

Picazo

Matka Pikawa po Floret, ojciec Pegasus. Niezwykle urodziwy młody ogier o pięknej głowie i ogromnym ciemnym oku,prosty,bardzo mocny i doskonale ruszający się podobnie jak jego matka...(...)

Czytaj więcej...

PRETORIAN

Matka Prezencja po Murat-Nur, ojciec Pegasus. Młody ogierek po jednej z naszych najpiękniejszych klaczy. Pretorian ma silny i żywiołowy charakter odziedziczony po dziadku Murat-Nurze. Bardzo dobra budowa i wydatny ruch zapowiadają doskonałego konia użytkowego.(...)

Czytaj więcej...

Puls

Matka Pikla po Floret, ojciec Murat-Nur. Ogier z rodu Krzyżyka or.ar. Piękny siwy i mocny koń w typie użytkowym, jednak o bardzo trudnym charakterze jak większość ogierów z tego rodu. Jest to koń niezwykle inteligentny, dlatego doskonale sprawdza się pod siodłem w ujeżdżeniu współpracując z jeźdźcem. Obecnie jest przygotowywany do konkurencji szybkościowych w jeździe western. W sezonie 2011 będzie startować pod Andrzejem Szubartem. Szybkie postępy w treningach zapowiadają wiele sukcesów.(...)

Czytaj więcej...