Ogiery

Ca l'assad

Matka Carisma po Ar-Rahman, ojciec Puls. Duży i mocny w budowie koń w typie użytkowym. Postawność i siłę odziedziczył po ojcu, natomiast łagodne usposobienie, przyjazność do ludzi i zrównoważony charakter po matce. Niezwykle połączenie mocy i ognistego usposobienia ze spokojem zaowocowało szybką sprzedażą.(...)

Czytaj więcej...

CABIR

Matka Carisma po Ar-Rahman, ojciec Argus. Urodziwy mleczno siwy ogier z ciemną grzywą i ogonem, pięknym czarnym, dużym okiem. Cabir jest koniem o mocnej budowie. Jako dwuletni ogierek został sprzedany do Niemiec.(...)

Czytaj więcej...

COLORADO CURSE

Matka Conga po Argus,ojciec Puls.To młody ogier o pięknym złocistym kolorze ,oprócz maści w wyglądzie całkowicie przypomina swojego ojca Pulsa,jest mocny i masywny,zapowiada się na typowo sportowego konia,mamy nadzieje ze powieli sukcesy swojego ojca...(...)

Czytaj więcej...

Haxan

Matka Habia po Floret, ojciec Murat-Nur. Nieduży, mocny kuhailan o charakterze typowym dla krzyżyka or.ar. Kopia ojca, od urodzenia wyróżniał się urodą, zwraca uwagę wszystkich odwiedzających naszą hodowlę. W 2010 rozpoczął trening przygotowujący do startów w konkurencjach szybkościowych w jeździe western. Dzięki silnej budowie, niesamowitej szybkości i zwrotności sezon 2010 zakończył samymi sukcesami. Na IX Mistrzostwach Polski PLWiR pod Aleksandrą Szubart zdobył Mistrzostwo Polski w konkurencji Pole Bending oraz Drugie Wicemistrzostwo Polski w Barrel Racing.(...)

Czytaj więcej...

Haziran

Matka Habia po Floret, ojciec Ostragon. Młody ogier z naszej hodowli o zrównoważonym charakterze. Mocna budowa odziedziczona po ojcu sprawia, iż jest idealnym koniem pod siodło, świetnie nadającym się do sportu. W roku 2011 rozpocznie trening przygotowujący do startów w konkurencjach szybkościowych w jeździe western. Liczymy na liczne sukcesy.(...)

Czytaj więcej...

PERFEKT PLAYER

Matka Prezencja po Murat-Nur,ojciec Kabsztad.Młody ogier,z dużym temperamentem i siła charakteru, lecz bardzo spokojny w obsłudze i towarzyski.Perfekt Player rokuje na doskonałego konia do sportu,dzięki swojej kapitalnej budowie ciała oraz mocnym nogom... (...)

Czytaj więcej...

Picazo

Matka Pikawa po Floret, ojciec Pegasus. Niezwykle urodziwy młody ogier o pięknej głowie i ogromnym ciemnym oku,prosty,bardzo mocny i doskonale ruszający się podobnie jak jego matka...(...)

Czytaj więcej...

Puls

Matka Pikla po Floret, ojciec Murat-Nur. Ogier z rodu Krzyżyka or.ar. Piękny siwy i mocny koń w typie użytkowym, jednak o bardzo trudnym charakterze jak większość ogierów z tego rodu. Jest to koń niezwykle inteligentny, dlatego doskonale sprawdza się pod siodłem w ujeżdżeniu współpracując z jeźdźcem. Obecnie jest przygotowywany do konkurencji szybkościowych w jeździe western. W sezonie 2011 będzie startować pod Andrzejem Szubartem. Szybkie postępy w treningach zapowiadają wiele sukcesów.(...)

Czytaj więcej...