Wałachy

CHIBAN

Matka Conga po Argus, ojciec Puls. To młody i rosły wałach o mocnej budowie, którą odziedziczył po ojcu. Chiban jest koniem zrównoważonym i bardzo dobrze ruszającym się, przez co zapowiada się na dobrego konia użytkowego...(...)

Czytaj więcej...

CORRIDO

(...)

Czytaj więcej...

Horest

Matka Habiria po Murat-Nur, ojciec Eutin. Horest to wałach o ładnej, filigranowej budowie, z typowo wyścigowym rodowodem, zarówno matka jak i ojciec sprawdzili się na torze. Koń lubiący towarzystwo ludzi, jest łagodny i chętny do współpracy...(...)

Czytaj więcej...

Mektub

Matka Majka po Eurol, ojciec Eryks. To młody ogier w dużych ramach. Wywodzi się z linii Saklawi, potomek słynnego Gazal al Shaquab. Pochodzi z hodowli pana Michała Bogajewicza . Mektub jest pięknym koniem z kapitalnym ruchem. Ze względu na swoją mocną budowę na pewno świetnie sprawdzi się w sporcie.(...)

Czytaj więcej...

PRETORIAN

Matka Prezencja po Murat-Nur, ojciec Pegasus. Młody ogierek po jednej z naszych najpiękniejszych klaczy. Pretorian ma silny i żywiołowy charakter odziedziczony po dziadku Murat-Nurze. Bardzo dobra budowa i wydatny ruch zapowiadają doskonałego konia użytkowego.(...)

Czytaj więcej...